Vienkārši izvēlies atbilstošāko kredītu

100% online
Ātri un vienkārši
Saņem naudu bankas kontā

Vieglākais veids salidzini24

Salidzini24 ir viens no lielākajiem online kredītu salīdzināšanas portāliem Latvijā: 100% bezmaksas, ātri un vienkārši, saņem kredīta piedāvājumu dažu sekunžu laikā.

Tiešsaistes aizdevumu salīdzinājums ietver vadošās aizdevēju kompānijas Latvijā

Vēlies remontēt dzīvokli, apvienot kredītus, iegādāties sen kārotu preci, vai saņemt aizdevumu auto iegādei vai kredītu pret auto ķīlu:
izvēlies kritērijus un saņem piedāvājumu, kas vislabāk atbilst izvēlētajiem kritērijiem. Turklāt, mūsu klienti var saņemt bezmaksas padomu no kvalificētiem kredīta speciālistiem.

Aizdevumu salīdzinājums ar reālām aizdevuma izmaksām

Salīdzinot iespējams izvēlēties aizdevēju un maksāt mazāku ikmēneša maksājumu. Aizdevēju salīdzināšana ir vienkārša, un informācija tiek regulāri atjaunota. Par pamatu tiek izmantota informācija no aizdevēju mājās lapām, to piedāvājumiem un sniegtajiem pakalpojumiem. Aizdevēji katru klientu izvērtē personīgi, līdz ar to izmaksas var nedaudz atšķirties.

Konkrētas, detalizētas, paskaidrojošas atbildes uz klienta interesējošajiem jautājumiem (piemēram, norādes par kavētiem maksājumiem, norādes par neveiktiem maksājumiem, darbības kodekss un politikas par atbildīgu kreditēšanu, maksu atklāšana, tostarp gada procentu likmes, atjaunošanas politika, kontaktinformācija u.c.), ir pieejama konkrētā pakalpojumu sniedzēja mājas lapā.

Kā salīdzināt aizdevējus

Ja vēlies salīdzināt aizdevumus internetā, nepieciešams ievadīt vēlamos parametrus (aizdevuma summa, atmaksas termiņš un pasta indekss vai pilsētas nosaukums) un saņem piedāvājumus no zināmiem un mazāk zināmiem aizdevējiem Latvijā.

Piedāvājumu rezultātos tiek attēlota informācija, kā gada procentu likme, ikmēneša maksājums un/vai komisijas maksa un kopējās aizdevuma izmaksas.

Salidzini24 aizdevumu salīdzinājums internetā vienmēr bez maksas un visiem mērķiem

Aizdevumu cenu salīdzinājums ir 100% bez maksas un piemērots visām auditorijām virs 18 gadiem, jebkādiem mērķiem. Saņem piedāvājumu ātrajiem kredītiem, kad pieprasītā naudas summa pēc dažām minūtēm jau ir bankas kontā, ilgtermiņa kredītiem vai kredītu auto iegādei ar izdevīgiem nosacījumiem.