Biežāk uzdotie jautājumi

Salidzini24.lv ir aizdevēju salīdzinātājs internetā ar starptautisku pieredzi. Salidzini24.lv piedāvā ātri un vienkārši izvēlēties kredītu internetā: ātrie kredīti, patēriņa kredīti, kredītlīnija, auto kredīti, kredītu apvienošana.
Ātrie kredīti jeb īstermiņa kredīti ir viens no populārākiem nebanku aizdevuma veidiem. Kredītus var noformēt internetā, vidēji 10-15 minūšu laikā iespējams saņemt naudu savā bankas kontā.
Patēriņa kredīti paredzēti ikvienam, kurš vēlas uzlabot dzīves kvalitāti. Patēriņa kredīta izmantošana ļauj īstenot plānus, kuriem ir nepieciešama konkrēta naudas summa, piemēram: sadzīves tehnikas, elektropreču, datortehnikas, mobilā telefona, mēbeļu, celtniecības materiālu, sporta, atpūtas preču, ceļojumu iegādei, kā arī izglītības un medicīnas pakalpojumu izmaksu segšanai.
Auto kredīts ir kredīts, kas paredzēts automašīnas, motocikla un motorollera iegādei. Kredīts pret auto ķīlu ir iespēja saņemt kredītu līdz 90% no automašīnas vērtības, ieķīlājot automašīnu.
Nebanku kredītīnija ir kredīta veids, kas darbojas līdzīgi banku kredītkartēm. Izvērtējot atmaksas iespējas, aizdevējs nosaka pieejamo maksimālo kredītlimita summu, kuru var izņemt visu uzreiz vai izmantot pa daļām. Dienas procentu maksa tiek aprēķināta tikai par izmantoto summu. Nebanku kredītlīnija ir beztermiņa pakalpojums, to var izmantot neierobežotu laiku.
Kredītu apvienošana ir iespēja apvienot kredītus vienā ērtā maksājumā ar izdevīgiem procentiem un atmaksas termiņiem.
Nebanku aizdevēji piedāvā 30 dienas saņemt kredītu bez komisijas maksas. Tas nozīmē, atdot kredītu tik, cik aizņēmies. Iespējams kredītu atmaksāt arī ilgākā laika posmā saskaņā ar maksājumu grafiku (šajā gadījumā netiek piemērota komisijas maksa par 30 dienām).
Lai pieteiktos kredītam internetā ir jābūt Latvijas pastāvīgajam iedzīvotājam vecumā no 18 līdz 75 gadiem un kredītvēsture atbilst aizdevēja noteikumiem. Nepieciešams konts kādā no Latvijas bankām un aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums.
Lai pieteiktos kredītam ir jābūt regulāriem ienākumiem.
Īstermiņa kredītiem internetā nav nepieciešami dokumenti līdz 215 €. Ilgtermiņa kredītiem nepieciešamības gadījumā var tikt pieprasīta papildus informācija un izziņas, ko iespējams augšupielādēt vai nosūtīt uz e-pastu.
Jā. Ja Tev ir kredīts bankā vai citā kredītiestādē, Tu vari pieteikties jaunam kredītam internetā.
Piesakoties īstermiņa kredītam, ir jāveic reģistrācijas maksājums, ja to pieprasa aizdevējs. Ilgtermiņa kredītiem ir maksa par līguma noslēgšanu un komisijas maksa par kredīta izmantošanu.
Gada procentu likme jeb GPL ir visas kredīta kopējās izmaksas (maksa par līguma parakstīšanu, kredīta procenti, citi ar kredītu saistītie izdevumi) izteiktas procentos.
Atbilde parasti tiek sniegta 15 minūšu laikā pēc kredīta pieteikuma saņemšanas, bet ne vēlāk kā 1 darba dienas laikā.

Jā. Tev ir tiesības vienpusēji atkāpties no kredīta līguma 14 kalendāro dienu laikā no tā noslēgšanas brīža.

Kredītu var atteikt, ja esi parādnieku reģistrā, nav apmaksāts iepriekšējais kredīts vai ir kavēta kredīta apmaksa, iemesli saistīti ar uzņēmuma iekšējo kredīta pieteikumu vērtēšanas politiku.

Ja kredīta ņēmēja un aizdevēja bankas konts ir vienā kredītiestādē, naudu saņemsi 15 minūšu laikā pēc kredīta pieteikuma izskatīšanas un apstiprināšanas. Ja konts ir citā bankā, pārskaitījums var aizņemt vairāk laika, pat līdz trim dienām.
Kredītu iespējams atmaksāt pirms termiņa, sazinoties ar aizdevēju.
Sazinies ar aizdevēju, lai atrastu labāko problēmas risinājumu.