Izvēlies savus atlases kritērijus, aizpildi visu nepieciešamo informāciju un saņem labāko piedāvājumu

Vienkārši izvēlies atbilstošāko kredītu

100% online
Ātri un vienkārši
Saņem naudu bankas kontā

Nauda vienas dienas laikā

Pateicoties mūsdienu tehnoloģijām auto kredītam iespējams pieteikties internetā. Kredīta kompānija saņemot pieteikumu, izskata, ja nepieciešama papildus informācija, sazinās ar klientu. Ja atbilde pozitīva, nepieciešams parakstīt līgumu klātienē kredīta kompānijā vai pie sadarbības partnera.

Naudu auto pārdevējs saņem vienas darba dienas laikā, ja bankas konti ir vienā bankā. Ja bankas konti ir dažādās bankās, tad trīs darba dienu laikā.

Der zināt

  1. Auto kredītu iespējams saņemt, ja ir laba kredītvēsture un pastāvīgi ikmēneša ienākumi.
  2. Papildus klientam var pieprasīt VSAA izziņu un/vai bankas konta izdruku.
  3. Jārēķinās ar izdevumiem, kas saistīti ar transportlīdzekļa īpašuma tiesību pārreģistrāciju CSDD, jaunas OCTA un/vai KASKO polises iegāde, ja to pieprasa auto kredīta kompānija.
  4. Jebkurā laikā iespējama priekšlaicīga auto kredīta līguma izbeigšana un kredīta kompānija var nepiemērot papildus maksu.

Līdz 90% no auto vērtības

Auto kredīts kompānijas piedāvā iegādāties auto uz nomaksu, taču klientam jārēķinās ar pirmo iemaksu, sākot ar 10% no auto tirgus vērtības.

Auto kredīts auto iegādei

Auto kredīts auto un citu transportlīdzekļu iegādei pieejams no līdz 15 000€ ar atmaksas termiņu līdz 72 mēnešiem.

Auto kredīta salīdzinājums ar reālām izmaksām

Kredīta kompānijas katru klientu izvērtē personīgi, līdz ar to izmaksas var nedaudz atšķirties. Par pamatu salīdzināšanā tiek izmantota informācija no auto kredītu kompāniju mājās lapām, to piedāvājumiem un sniegtajiem pakalpojumiem.

Konkrētas, detalizētas, paskaidrojošas atbildes uz klienta interesējošajiem jautājumiem (piemēram, norādes par kavētiem maksājumiem, norādes par neveiktiem maksājumiem, darbības kodekss un politikas par atbildīgu kreditēšanu, maksu atklāšana, tostarp gada procentu likmes, atjaunošanas politika, kontaktinformācija u.c.), ir pieejama konkrētā pakalpojumu sniedzēja mājas lapā.

Vienmēr bez maksas un visiem mērķiem

Salidzini24.lv auto kredītu cenu salīdzinājums ir 100% bez maksas un piemērots visām auditorijām virs 18 gadiem, jebkādiem mērķiem. Saņem piedāvājumu auto kredītam, lai iegādātos jaunu vai lietotu auto.

Ātrie kredīti jeb īstermiņa kredīti ir viens no populārākiem nebanku aizdevuma veidiem. Kredītus var noformēt internetā, vidēji 10-15 minūšu laikā iespējams saņemt naudu savā bankas kontā.
Patēriņa kredīti paredzēti ikvienam, kurš vēlas uzlabot dzīves kvalitāti. Patēriņa kredīta izmantošana ļauj īstenot plānus, kuriem ir nepieciešama konkrēta naudas summa, piemēram: sadzīves tehnikas, elektropreču, datortehnikas, mobilā telefona, mēbeļu, celtniecības materiālu, sporta, atpūtas preču, ceļojumu iegādei, kā arī izglītības un medicīnas pakalpojumu izmaksu segšanai.
Auto kredīts ir kredīts, kas paredzēts automašīnas, motocikla un motorollera iegādei. Kredīts pret auto ķīlu ir iespēja saņemt kredītu līdz 90% no automašīnas vērtības, ieķīlājot automašīnu.
Nebanku kredītīnija ir kredīta veids, kas darbojas līdzīgi banku kredītkartēm. Izvērtējot atmaksas iespējas, aizdevējs nosaka pieejamo maksimālo kredītlimita summu, kuru var izņemt visu uzreiz vai izmantot pa daļām. Dienas procentu maksa tiek aprēķināta tikai par izmantoto summu. Nebanku kredītlīnija ir beztermiņa pakalpojums, to var izmantot neierobežotu laiku.
Kredītu apvienošana ir iespēja apvienot kredītus vienā ērtā maksājumā ar izdevīgiem procentiem un atmaksas termiņiem.
Nebanku aizdevēji piedāvā saņemt kredītu bez komisijas maksas. Tas nozīmē, atdot kredītu tik, cik aizņēmies. Iespējams kredītu atmaksāt arī ilgākā laika posmā saskaņā ar maksājumu grafiku.
Lai pieteiktos kredītam internetā ir jābūt Latvijas pastāvīgajam iedzīvotājam vecumā no 18 līdz 75 gadiem un kredītvēsture atbilst aizdevēja noteikumiem. Nepieciešams konts kādā no Latvijas bankām un aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums.
Lai pieteiktos kredītam ir jābūt regulāriem ienākumiem.
Kredītiem internetā nav nepieciešami dokumenti līdz 215 €. Ilgtermiņa kredītiem nepieciešamības gadījumā var tikt pieprasīta papildus informācija un izziņas, ko iespējams augšupielādēt vai nosūtīt uz e-pastu.
Jā. Ja Tev ir kredīts bankā vai citā kredītiestādē, Tu vari pieteikties jaunam kredītam internetā.
Piesakoties kredītam ir jāveic reģistrācijas maksājums, ja to pieprasa aizdevējs. Ilgtermiņa kredītiem ir maksa par līguma noslēgšanu un komisijas maksa par kredīta izmantošanu.
Gada procentu likme jeb GPL ir visas kredīta kopējās izmaksas (maksa par līguma parakstīšanu, kredīta procenti, citi ar kredītu saistītie izdevumi) izteiktas procentos.
Atbilde parasti tiek sniegta 15 minūšu laikā pēc kredīta pieteikuma saņemšanas, bet ne vēlāk kā 1 darba dienas laikā.

Jā. Tev ir tiesības vienpusēji atkāpties no kredīta līguma 14 kalendāro dienu laikā no tā noslēgšanas brīža.

Kredītu var atteikt, ja esi parādnieku reģistrā, nav apmaksāts iepriekšējais kredīts vai ir kavēta kredīta apmaksa, iemesli saistīti ar uzņēmuma iekšējo kredīta pieteikumu vērtēšanas politiku.

Ja kredīta ņēmēja un aizdevēja bankas konts ir vienā kredītiestādē, naudu saņemsi 15 minūšu laikā pēc kredīta pieteikuma izskatīšanas un apstiprināšanas. Ja konts ir citā bankā, pārskaitījums var aizņemt vairāk laika, pat līdz trim dienām.
Kredītu iespējams atmaksāt pirms termiņa, sazinoties ar aizdevēju.
Veicot maksājumu ir jānorāda 1) aizdevēja nosaukums, 2) aizdevēja reģ.nr., 3) aizdevēja banka un bankas konts,  4) maksājuma mērķis, piemēram kredīta rēķina numurs.

Tīmekļa vietne Salidzini24.lv ir neatkarīgs starpnieks, kurš bezmaksas iepazīstina patērētājus ar aizdevēju kredīta līguma noteikumiem un citu būtisku informāciju, tādejādi rīkojoties godīgi, taisnīgi, pārredzami un profesionāli, ņemot vērā patērētāja tiesības un intereses. Salidzini24.lv neizsniedz kredītus un nav aizdevējs. Tīmekļa vietnē ir ievietoti tikai aizdevēji, kuri ir saņēmuši saņēmusi speciālu atļauju (licenci) patērētāja kreditēšanas pakalpojuma sniegšana.

Uzturētājs SIA Online Media. Adrese: Saldus, Lielā iela 9, LV-3801. E-pasts: info@salidzini24.lv Maksimālā gada procentu likme (APR): 65%. Kredīta termiņš: no 62 dienām līdz 10 gadiem. Izmaksu piemērs: Kredīts 500 € uz 12 mēnešiem, mēneša maksājums 47.67 €, kopējā summa 572.04 €, gada procentu likme APR 28.74%.