Blogs

Ko darīt un kur atpūsties augustā? 2019-08-07

Lai arī kā to negribētos atzīt, pavisam straujiem soļiem tuvojas rudens, kas līdz ar sevi atnes lietainas dienas un tumšus, drēgnus vakarus. Ir tikai augusta sākums, tāpēc vēl var paspēt izbaudīt to, ko sniedz vasara. Ko darīt un kur labāk atpūsties, lai augustu varētu uzskatīt par labāko vasaras mēnesi, neskatoties uz vēsajiem laika apstākļiem. 

Kā iekrāt naudu? 2019-07-09

Iemācīties krāt naudu nav sarežģīti. Galvenais šajā procesā ir gribasspēks, ar kura palīdzību, kā zināms, var panākt gandrīz visu. Kā pareizi un efektīvi iekrāt naudu un kas jādara, lai sevī attīstītu gribasspēku? Lasi mūsu rakstu un uzzini atbildi uz šo jautājumu! 

Pavasara ceļvedis visai ģimenei 2019-04-18

Aizvien vairāk par sevi liek manīt pavasaris, un asociācijas, kas rodas saistībā ar pavasara iestāšanos, visbiežāk ir patīkamas, gaišas un saulainas. Pavasaris liecina par vasaras tuvošanos un rosina cilvēkus domāt pozitīvāk, mostas daba un mostas cilvēki, tiek aizmirsts par aukstajiem un drēgnajiem ziemas vakariem, kas nereti rada smagnējas un nospiedošas sajūtas.

Mājokļa remonts ar ierobežotu budžetu 2019-03-14

Ir pavasaris. Mostas ne tikai daba, bet arī cilvēki, viņu enerģija, drosme un iedvesma. Brīdī, kad cilvēks gūst jaunu enerģiju, viņš vēlas ieviest jaunas pārmaiņas savā dzīvē. Kāpēc tās nesākt ar mājokļa remontu? Protams, kurš gan nesapņo par jaunu virtuves, guļamistabas vai vannas istabas remontu?! Taču viss tiek gandrīz nocirsts kā ar nazi, kad aizdomājamies par mūsu rīcībā esošajiem finanšu līdzekļiem. Kā izremontēt mājokli ar ierobežotu budžetu tā, lai remonts izskatītos labi un kvalitatīvi, nevis pa lēto?

Kā iegādāties lētas aviobiļetes? 2019-02-08

Lētu aviobiļešu meklēšanu un iegādi varētu uzskatīt par sava veida mākslu; varbūt pat pilna laika darbu, jo tas prasa zināmu laiku, pacietību un nervus. Lūk, daži padomi, kas var noderēt! 

Ko darīt, lai Jaunais 2019. gads būtu laimīgs? 2019-01-04

Brīdī, kad Vecais gads tuvojas izskaņai un Jaunais gads jau klāt, jebkur - veikalos, uz ielas, mājās, darbā - varam nepārtraukti dzirdēt Jaunā gada laimes novēlējumus. Mēs vienmēr ceram, ka Jaunais gads atnesīs laimi un tas būs veiksmīgāks par iepriekšējo, taču, kad atskatāmies uz paveikto, saprotam, ka nekas diži mūsu dzīvē nav mainījies, tāpēc ir svarīgi noteikt jaunus mērķus, lai 2019. gads kļūtu par patiesi laimīgu dzīves gadu.

Populārākie kredīti internetā 2018-12-14

Pateicoties mūsdienu tehnoloģijām kredīti internetā ļauj klientam saņemt naudu, kad tā ir īpaši nepieciešama.

Kļūdas, kuras pieļauj jaunie uzņēmēji 2018-11-16

Saprotams, ka uzsākt uzņēmējdarbību nav viegli, un ne vienmēr tas visiem veiksmīgi izdodas, jo ir nepieciešama ne tikai laba, inovatīva un dzīvotspējīga ideja, bet arī zināšanas dažādās jomās un spēja tās pielietot dzīvē.

Helovīni - kas tie ir un cik tie izmaksā? 2018-10-22

Daudzviet pasaulē 31. oktobrī tiek svinēti Helovīni jeb Visu Svēto dienas priekšvakars, kas tiek atzīmēts vairākās pasaules valstīs, un pēdējo gadu laikā tas ir ieguvis popularitāti arī Latvijā, it īpaši bērnu un pusaudžu vidū, savukārt vecāku paaudžu cilvēki vēl aizvien nesaprot, kas šie svētki patiesībā ir un kāda tiem vispār ir jēga.

Izdevīgi ekskursiju maršruti skolēniem 2018-08-30

Vismīļākās dienas mācību gadā ir tās, kurās skolēni var doties klases ekskursijās vai izbraucienos. Patiesībā ekskursija ir ne tikai atelpa no mācībām skolā, bet tā sniedz lielisku iespēju uzzināt ko jaunu, apmeklējot muzejus un dažādas citas izglītojošas iestādes, tajā pašā laikā saliedējot klasi. Ekskursijas plānošanu nekad nevar uzsākt par ātru. Jo ātrāk sāksiet plānot, jo ekskursija būs vairākkārt izdevusies.