Blogs

Kļūdas, kuras pieļauj jaunie uzņēmēji 2018-11-16

Saprotams, ka uzsākt uzņēmējdarbību nav viegli, un ne vienmēr tas visiem veiksmīgi izdodas, jo ir nepieciešama ne tikai laba, inovatīva un dzīvotspējīga ideja, bet arī zināšanas dažādās jomās un spēja tās pielietot dzīvē.

Helovīni - kas tie ir un cik tie izmaksā? 2018-10-22

Daudzviet pasaulē 31. oktobrī tiek svinēti Helovīni jeb Visu Svēto dienas priekšvakars, kas tiek atzīmēts vairākās pasaules valstīs, un pēdējo gadu laikā tas ir ieguvis popularitāti arī Latvijā, it īpaši bērnu un pusaudžu vidū, savukārt vecāku paaudžu cilvēki vēl aizvien nesaprot, kas šie svētki patiesībā ir un kāda tiem vispār ir jēga.

Izdevīgi ekskursiju maršruti skolēniem 2018-08-30

Vismīļākās dienas mācību gadā ir tās, kurās skolēni var doties klases ekskursijās vai izbraucienos. Patiesībā ekskursija ir ne tikai atelpa no mācībām skolā, bet tā sniedz lielisku iespēju uzzināt ko jaunu, apmeklējot muzejus un dažādas citas izglītojošas iestādes, tajā pašā laikā saliedējot klasi. Ekskursijas plānošanu nekad nevar uzsākt par ātru. Jo ātrāk sāksiet plānot, jo ekskursija būs vairākkārt izdevusies.

Augusts, septembris – laiks, lai iegādātos auto 2018-07-30

Noteikti daļa no Jums varētu piekrist, ka cilvēki pārsvarā nomaina savus vecos auto pret jaunākiem tieši gada siltajos mēnešos: maijā, jūnijā, jūlijā, augustā, septembrī. Protams, neizpaliek arī tie, kas auto iegādājas ziemā. Varētu rasties jautājums: “Kāpēc?” Ziemā cilvēki izbraukumos dodas retāk, līdz ar to nav vajadzības pēc jauna auto, savukārt gada siltie mēneši ir laiks, kad ļaudis labprāt dodas  izbraucienos ar saviem tuvajiem, un ir lieliski, ja ceļojumā vari doties ar jaunu auto.

Push paziņojumi - jaunākās atlaides tieši Tev 2018-07-23

Iespējams, ka liela daļa nemaz nezina, kas ir Push paziņojumi un kādu labumu no tiem var iegūt. Push paziņojumi - īsi ziņojumi, kas ir līdzīgi SMS, kuros cilvēks tiek informēts par jaunākām atlaidēm, bonusiem, akcijām un jauniem kredītu piedāvājumiem.

Pirkumi interneta veikalos 2018-07-06

Arvien populārāka kļūst iepirkšanās internetā, neizejot no mājām, šādi ietaupot laiku, līdzekļus un enerģiju. Preces ir viegli izvēlēties, ielikt iepirkuma grozā, lai veiktu piegādi uz tuvāko paku saņemšanas vietu, pastu vai mājām. Nekādas drūzmēšanās veikalos, neapmierinātu pircēju un garas rindas…

Izlaidums, par ko nav jālauza galva 2018-06-15

Vasara ir sākusies visā savā krāšņumā, kas daudziem jauniešiem saistās ar pelnīto atpūtas sākumu un satraukuma pilno eksāmenu, sesijas laiku aiz muguras, lai varētu pievērsties vasaras baudīšanai un dažādu kultūras pasākumu apmeklēšanai.

Veidi kā ietaupīt uz vasaras izklaidēm 2018-05-18

Vasara jau vairs nav aiz kalniem, un tādas izpriecas kā pikniks, peldēšana, laivošana, makšķerēšana, riteņbraukšana, ceļojumi, izbraucieni ar ģimeni un/vai draugiem iegūst aizvien lielāku popularitāti.

Aizņemties naudu internetā 2017-12-11

Kredīti internetā paredzēti ikvienam, kurš vēlas uzlabot dzīves kvalitāti. Kredīta izmantošana ļauj īstenot plānus, kuriem ir nepieciešama konkrēta naudas summa, piemēram: sadzīves tehnikas, elektropreču, datortehnikas, mobilā telefona, mēbeļu, celtniecības materiālu, sporta, atpūtas preču, ceļojumu iegādei, kā arī izglītības un medicīnas pakalpojumu izmaksu segšanai. Minimālā GPL likme ir 8.9%, maksimālā GPL likme ir 280%. Kredīti no 50 € līdz 15 000 € uz termiņu no 61 dienas līdz 72 mēnešiem.

Nepieciešamie dokumenti 2017-05-03

Nepieciešamie dokumenti, lai saņemtu kredītu internetā.